Home → news

(UA) Декорація картин “Сова – символ мудрості”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Безперервно майструємо щось новеньке разом із Особливі
😉
Цього разу самостійно вирізали, формували та декорували картину “Символ мудрості – сова” 🦉
Багато народів охоче посперечаються із цим твердженням, адже відповідно за їх переказами і легендами сова своєю появою або криком нічого хорошого не обіцяє.
Стародавні слов’яни, індуси, китайці вважали сову втіленням зла, вісницею смерті, спільницею нечистої сили. Люди вірили, що відьми перетворювалися у сов, збираючись на здійснення чергових капостей.
Стародавні греки і римляни однозначно співвідносили сову з мудрістю і знанням. Не випадково, символом найрозумнішої мешканки грецького пантеону богів — Афіни Паллади, є саме сова.
Так чому сову асоціюють з мудрістю?
Ймовірно, це пов’язано із навичками і здібностями птиці. Відомо, що сови прекрасно бачать та чують у повній темряві. Тому, вважається, що нібито сови знають те, що людям знати не дано. І як наслідок цієї теорії — вибір сови своїм символом тих, хто належить до таємних суспільств, які володіють особливими таємницями цивілізацій і охороняє їх від занадто безтурботного людства.