Home → news

(UA) Відкриваємо збір різноманітних дитячих книг для свята “Літературний вечір Казки Святому Миколаю”!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ запрошує поринути у казку (а точніше- у казки!)
За допомогою книг ми поринаємо в інший світ – світ фантазій, знань, сміху, добра чи зла. Часом книги відкривають нам те, що ми не знаємо, про що навіть не підозрюємо: таємниці океану або космосу, будова рослин або щонайменшої клітини. Книги розвивають нашу мову. З їх допомогою ми вчимося читати і писати. Всі повинні читати книги, щоб більше знати, накопичувати досвід, відточувати майстерність в тій чи іншій професії. А щоб передати це майбутнім поколінням, існують розумні, добрі хороші книги.
Ми хочемо привернути увагу дітей та їх батьків, до важливості освіти та навчання, розвитку дітей та молоді завдяки творчості, особливо в сьогоднішній день, коли через карантинні умови діти змушені поринати в навчання через свої гаджети, але ж книга – її не замінити ні чим!
Два роки поспіль ми збирали діток аби прочитати вірші, розповісти байку чи заспівати пісню- і отримати свій святковий подарунок від Миколайчика, порадувати своїх батьків, перейняти досвіду та послухати цікавих історій від наших гостей, які не з чуток знають що таке писемництво і хочуть поділитися цим з нами, але цьогоріч ситуація дещо інша, тому формат проведення даного заходу на пряму буде залежати від ситуації в країні!
Але ми з радістю заявляємо – святу БУТИ!
Цільова категорія: діти та молодь СЖО(складні життєві обставини- багатодітні, малозабезпечені, не повна сім‘я), діти та молодь з особливими потребами.
Запрошуємо всіх бажаючих стати частинкою нашого свята!
Приєднатися можна наступним чином:
🔸організувати в себе в компанії/закладі/школі пункти збору та підключити своїх співробітників
🔸підключивши до акції друзів: передати естафету у ФБ
🔸підтримати інформаційно, зробити репост акції із закликом допомогти
🔸привезти книжечки для подаруночків на літературний вечір нам в офіс – вул. Саксаганського 77 (044 289 00 79, 068 023 51 14).
🔸передати книжечки Новою Поштою 288 Київ (068 023 51 14).
❗️Якщо Ви поет чи письменник та хочете поділитися своєю творчістю з нашими дітками на літературному вечорі- відправляйте інформацію про себе на пошту gooddeeds.ua@gmail.com ❗️
☎️ Телефон для довідок: 044 289 00 79