З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Волонтери
назад

Зустріч з представниками учнівського самоврядування

Днями у м. Біла Церква відбувся педагогічний семінар для співробітників загальноосвітніх учбових закладів та представників учнівського самоврядування на тему «Інформаційно-методичне забезпечення діяльності учнівського самоврядування».

Значуща подія для шкіл Київської області зібрала найкращих вчителів, завучів, директорів та учнів з метою обговорення методики розробки та подачі перспективних проектів.

Запрошеним почесним спікером на семінарі був представник “Міжнародного благодійного фонду Гарних справ” Владислав Шелоков. Він познайомив усіх присутніх зі сферами діяльності благодійної організації та розповів про те, які проекти наразі є найперспективнішими та найактуальнішими. Доповідач зосередив увагу представників учнівського самоврядування на тому, що фонд завжди підтримує обдаровану молодь та корисні проекти, які допоможуть змінити життя людей на краще.

Окрім того, гостям семінару було представлено щойно відкритий Центр соціальних ініціатив «Робимо світ краще».

«Для нашого фонду дуже важливо залучити якомога більше небайдужих людей до реалізації соціально значущих проектів. Ми переконались, що у нас багато однодумців і разом нам до снаги втілити в життя чимало позитивних ініціатив. Запрошуємо вас приєднатись до роботи Центру та переконатись, що робити гарні справи легко»,– сказав Владислав Шелоков.

В кінці семінару фахівці обласного департаменту освіти і науки детально розповіли присутнім як правильно оформлювати проекти для подачі їх у різні установи, а також поділилися своїм баченням щодо пріоритетних тем, яких мають стосуватись учнівські доробки.