З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Волонтери
назад

У Черкасах навчатимуть волонтерів Центру ініціатив

4 квітня в Черкасах відбулася презентація Центру соціальних ініціатив “Робимо світ краще” “Міжнародного благодійного фонду Гарних справ”. На зустрічі з представником фонду були присутні директор ЧЦСССДМ Скляренко Т., фахівці центру соціальних служб, а також педагоги Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Презентувавши фонд, лектор докладно розповіла про роботу Центру, а також повідомила, як можна стати добровільним помічником.

Учасники були дуже зацікавлені в отриманні актуальної інформації по темі та ставили багато запитань: «Як можна пройти навчання в Центрі?», «Як створюються соціальні ініціативи?» і т.д.

Наприкінці зустрічі, яка пройшла в дружній обстановці, представники Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького запропонували проведення на базі їх вузу навчання добровільних помічників Центру та створення соціальних ініціатив.

Таким чином, надалі планується проводити навчання добровільних помічників Центру соціальних ініціатив «Робимо світ краще» в Черкасах, а також постійна взаємодія з місцевими соціальними службами.

Заради таких результатів, з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!