С ЛЮБОВЬЮ В СЕРДЦЕ МЫ
СТРОИМ НОВЫЙ МИР!
Новости Фонда
назад

(UA) Present Challenge 2020

06.11.2019

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проект Present Challenge присвячений збору подарунків для дітей соціально-вразливих категорій населення, таких як ВПО, СЖО, діти з інвалідністю, організований вже 5-тий рік поспіль!
Наша мета в рамках цього проекту залучити якнайбільше людей, фірм, наших парнерів до збору подарунків в честь новорічних свят для діток, які цього потребують.
В чому суть: ми пропонуємо всім бажаючим стати “ельфом добра” та зробити свій внесок у найочікуваніше свято року саме для наших малюків.

  Взяти участь в акції дуже просто:

– Підключити колег та співробітників компанії до збору речей;

– Передати у рамках акції подарунки;

Ви можете допомогти особисто і принести до наших пунктів прийому:

-підгузки (різного розміру);

-дитяче харчування;
-набори для творчості;
-захоплюючі книжки;
-розвиваючі іграшки;
-спортивне спорядження та інвентар;
-канцелярські предмети;
-солодощі.

Ви можете долучитися до акції своєю організацією/фірмою/компанією і перерахувати кошти на закупку подарунків, або закупити та переслати нам.

Збір триває до 25 грудня включно, 30 – ми вручаємо, або відправляємо подарунки.

Пакунки формуються згідно адресних заявок, які надходять до нашого фонду. З кожним днем кількість заявок значно збільшується.

Зі свого боку ми обіцяємо висвітлити всі етапи підготовки та проведення акції в соціальних мережах та на сайті, в тому числі вказати Вашу компанію як партнера та розмістити допис та активне посилання на своїх медіа- ресурсах, поліграфічній продукції та інших засобах масової інформації.