З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Поекти
назад

Соціальний проект “До навчання готовий”

Новини проекту

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ запускає соціальний проект “До навчання готовий!”, Який проводиться в рамках програми “Дорога в життя для кожної дитини”. Маючи досвід організації та реалізації подібної соціальної ініціативи в 2013 році, коли представники фонду дарували комплекти канцелярії багатодітним сім’ям, з 2014 року було вирішено допомогти зібрати в школу дітей- переселенців, і до сьогодні ця допомога не стає менш актуальною, а лише з кожним роком зростає потреба. Саме тому ми знову відкриваємо наш “вже” щорічний проект.

За останніми даними Мінсоцполітики: у різних містах України проживають понад 160 тисяч дітей-переселенців, більша частина яких — школярі. Опинившись в чужому місті сім’ї біженців, а особливо їхні діти, потребують допомоги. Тим більше зараз, на початку нового навчального року.

Перед Днем знань батьки закуповують все необхідне для того, щоб дитина ні в чому не знала потреби під час навчання. На жаль, сім’ї, які змушені були виїхати з рідних міст, де йдуть бойові дії, часто не можуть собі дозволити повноцінно зібрати в школу дітей, купити все необхідне, в тому числі, канцелярське приладдя.

Поштовхом до запуску проекту “До навчання готовий!” стали часті дзвінки й листи людей в нашу організацію з проханням допомогти зібрати в школу дітей. Найчастіше з’ясовувалося, що зв’язуються з нами сім’ї переселенців зі сходу країни. Ми зрозуміли, що у нас є сили , досвід і бажання допомогти дітям та їхнім батькам вижити в цей нелегкий час.

Ми будемо раді будь-якій допомозі від вас. Давайте разом допоможемо сім’ям переселенців вирішити величезну для них та їхніх дітей проблему!

Ви можете допомогти особисто і принести до наших пунктів прийому канцелярське приладдя/шкільну форму/спортивну форму/взуття.

Ви можете долучитися до акції своєю організацією/фірмою/компанією і перерахувати кошти на закупку канцелярії та шкільного приладдя, або закупити і переслати нам.

Питання пунктів прийому за тел.
Вул. Васильківська 1 офіс 111, Хаб щасливих людей «Твій простір»,
0680235114

РЕКВІЗИТИ для перерахування коштів.

БО «МБФ ГАРНИХ СПРАВ»
поточний рахунок 26007056209130
МФО 380269
Столична філія ПАТ «ПРИВАТБАНК» м. Київ
код ЄДРПОУ – 33853059
Організація включена до Реєстру неприбуткових установ