Головна → програми

Відродження культурно-моральних цінностей

Завдання програми

1 поглиблення знань людей в духовно-моральної
та краєзнавчої областях;

2 сприяння активізації роботи дитячих і молодіжних
громадських організацій;

3 профілактичні роботи з підлітками, які мають
не позитивні звички;

4 підвищення в суспільстві цінностей сім’ї та вірності;

5 збільшити рівень емоційного задоволення
життям суспільства;

6 реалізація проектів, спрямованих на поліпшення
емоційного стану людей.

У сучасному Медіазалежному світі ми схильні до впливу ззовні — з екранів телевізорів, зі сторінок Інтернет-сайтів і сучасних друкованих видань нам пропонується певна форма поведінки і мислення. Засоби масової інформації формують у нас, і зокрема у підростаючого покоління, певні шаблони мислення і створюють приклади для наслідування. Система цінностей сучасного підлітка практично повністю формується поза його волі, йому не надають права вибору для створення своєї моделі світу, так як всі формують її за єдиним шаблоном. Ми ж хочемо показати молоді, що є й інші сторони загальноприйнятих норм, концепцій і звичок.

Ми хочемо дати можливість молоді вибирати – курити їй чи ні, лежати на дивані або займатися спортом, виражатися нецензурно або культурно, поважати батьків чи ні і т.д. Так як не позитивні варіанти вибору широко поширені в сучасному суспільстві, ми будемо пропагувати інші варіанти, про які, на нашу думку, говорять дуже мало. Ми не будемо виступати проти поганих звичок, ми просто будемо сприяти тому, щоб у людей навіть не виникало бажання до них.

Робота над духовно-моральним вихованням особистості завжди була однією з актуальних, а в сучасних умовах вона набуває особливого значення. Аналіз психолого-педагогічної літератури свідчить про те, що вихованню духовності було приділено чимало уваги.

Багато з цих досліджень були виконані давно, що говорить про те, що ця проблема завжди була важливою.

В. І. Даль тлумачив слово мораль як «моральне навчання, правила для волі, совісті людини». Він вважав: «Моральний – протилежний тілесному, плотському, духовний, душевний. Моральний побут людини важливіше побуту речового ». Моральний — «що відноситься до половині духовного побуту, протилежний розумовому, але сопоставляющий спільне з ним духовним началом».

Ми впевнені, що популяризація моральних цінностей серед населення України дасть колосальний ефект для розвитку нашої країни – люди стануть частіше знаходити взаєморозуміння, налаштовувати партнерські відносини, знизиться кількість сімей, що розпадаються, а за рахунок ослаблення впливу некорисних звичок підвищиться середня продуктивність праці і кількість працездатного населення.

Також хочеться відзначити, що саме від емоційного стану та щоденного настрою людини залежить її життя, здоров’я, здатність досягати успіху, а також характер відносин з оточуючими, здатність творчо проявляти себе й інші фактори, що впливають на наше життя. Ми впевнені, що саме посмішка визначає стан щастя, і ми хочемо, щоб всі українці були щасливі і частіше посміхалися.