З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Програми
назад

Старше покоління – це ми в майбутньому

 

Старше покоління – це ми в майбутньому!

Турбота про старших стирає прірву між поколіннями, допомагає долучитися до мудрості віків, що передається від батька до сина і від матері до дочки. А це — безцінний досвід, який неможливо отримати зі шкільних підручників.

Традиція відношення з повагою до старших зародилася досить давно. Це не є свого роду обов’язком, як багато хто вважає. Адже кожен повинен представляти себе в більш дорослому віці і давати волю думкам, яке відношення він заслужив за пройдені роки.

Своїм прикладом правильного ставлення до старшого покоління ми хочемо передати естафету нащадкам, які також потім будуть ставитися і до нас. Саме тому пріоритетними напрямком нашої діяльності є — турбота, підтримка і надання уваги людям старшого віку. Наша глобальна мета — зробити людей старшого віку більш щасливими і потрібними, а також прищепити шанування і повагу молоді до них.

Завдання програми:

– Привернення уваги громадськості до життя людей пенсійного віку, їхніх заслуг і надій;

– Активізація роботи тематичних об’єднань людей похилого віку;

– Формування серед молоді системи цінностей, побудованої на честі, шанування батьків і повазі старшого покоління;

– Підвищення в суспільстві цінності сім’ї та вірності.

Взаємозв’язок поколінь сприяє їх самоідентифікації. Тільки спілкуючись зі своїм безпосереднім «продовженням», ми можемо дати об’єктивну оцінку своїм власним діям. Саме тому в рамках програми «Старше покоління – це ми в майбутньому» співробітники фонду мають намір:

– Цілеспрямовано руйнувати бар’єри, що перешкоджають повноцінному діалогу «батьків і дітей»;

– Заохочувати молодіжні ініціативи, спрямовані на підтримку старшого покоління;

– Популяризувати активні види відпочинку для літніх людей, в яких вони зможуть брати участь разом з молоддю.

 

Причини вибору програми нашим фондом:

– Моральні: ми впевнені в тому, що збільшення кількості щасливих людей пенсійного віку змінить загальний вигляд нашої нації в кращу сторону. Літні люди гідні того, щоб до них прислухалися, про них дбали, дарували їм радість щодня!

– Медичні: позитивне ставлення до життя сприяє поліпшенню стану здоров’я людини, а також збільшує стресостійкість в наше не мирний час;

– Економічні: ми переконані, що люди, принципи життя яких побудовані на культурно-моральних цінностей, будуть з великим ентузіастом розвивати економічну сферу нашої країни, що призведе до збільшення забезпеченості кожного жителя;

– Іміджеві: ми впевнені, що шанування літніх людей значно підніме імідж нашої країни в очах світової спільноти і відкриє перед нею нові перспективи розвитку.

Якщо Вам близький напрямок дійяльності цієї програми і Ви підтримуєте її цілі — Ви можете приєднатися до нас у якості волонтера або партнера. Пишіть нам.

Для тих, хто бажає інвестувати в розвиток програми — надаємо реквізити для благодійних пожертв.

Код ЄДРПОУ 33853059

Р / р 26009448519 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

МФО 380805

Підтримка старшого покоління — найважливіше завдання молодих! І в наших з Вами силах зробити життя людей старшого віку щасливішим!

 

 

Коментарі закриті