З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Програми
назад

Розвиток науки і техніки

 

Науково-технічний прогрес життєво необхідний людству. Завдяки йому у нас в будинку є гаряча і холодна вода, ми можемо зателефонувати своїм рідним за тисячі кілометрів, а новини приходять до нас прямо в будинок.

Без сучасних досягнень в аерокосмічній і телекомунікаційній сферах людина не став би тим «homo sapiens», яким ми сьогодні з гордістю називаємося. За допомогою науки людство постачає воду в посушливі регіони Африки, забезпечує їжею людей, що проживають практично в усіх куточках землі, позбавляє мільйони від раніше невиліковних проблем зі здоров’ям!

Добре розвинена наука і налагоджений механізм впровадження наукових досягнень у масове виробництво — основа благополуччя нації. Тому в рамках даної програми ми ставимо перед собою завдання розвитку та підтримки науково-технічного прогресу. Для цього ми створюємо проекти, беручи участь в яких молоде покоління може розкрити свій внутрішній потенціал і направити його в правильне русло.

В рамках програми «Наука і техніка» ми реалізуємо проекти, які сприяють підняттю рівня культури в країні, направляємо, підтримуємо і мотивуємо авторські ідеї молодих винахідників, а також створюємо сприятливі умови для їх реалізації.

Завдання програми:

– Сприяти поглибленню наукових знань з використанням ресурсів сучасних інформаційних технологій;

– Організовувати наукові заходи та навчальні хакатони, які збиратимуть однодумців з метою — генерувати нові креативні ідеї та втілювати їх у життя;

– Активізувати роботу фахових наукових об’єднань;

– Створити умови для реалізації наукових ідей і розвитку цієї сфери.

Причини вибору програми нашим фондом

– Економічні: ми впевнені в тому, що інтелектуально розвинена нація здатна виробляти більш якісний продукт і в більшому обсязі, а це, в свою чергу, підніме рівень забезпеченості кожного окремого громадянина України;

– Біологічні: люди, захоплені своєю професією, менше схильні до стресів і пригніченого настрою. Науково-технічний прогрес здатний вирішити численні проблеми біологічного характеру, що мають місце у сучасному суспільстві;

– Іміджеві: розвиток науки в Україні позитивно впливає на імідж нашої країни в очах світової спільноти і відкриє перед нею нові перспективи розвитку.

Активізація «молодіжної науки» вже в найближчому майбутньому створить грунт для масштабних соціальних перетворень, які зроблять нашу країну процвітаючою!

Якщо Вам близький напрямок діяльності цієї програми і Ви підтримуєте її цілі — Ви можете приєднатися до нас у якості волонтера або партнера. Пишіть нам

Для тих, хто бажає інвестувати в розвиток програми — надаємо реквізити для благодійних пожертв.

Код ЄДРПОУ 33853059

Р / р 26009448519 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

МФО 380805

Давайте піднімемо розвиток науки та техніки разом!

 

Коментарі закриті