З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Програми
назад

Підвищення фінансової та комп’ютерної грамотності

У рамках даної програми ми маємо намір змінити стереотипи мислення людей і популяризувати перспективні сфери економіки та IT-технологій. На нашу думку, це найперспективніші напрямки, яким варто приділяти більше уваги в сучасному українському суспільстві.

Ми знаємо, що Україна володіє колосальним потенціалом, який у майбутньому може зробити її однією з провідних IT-країн у світі. Ми також віримо в те, що піднявши рівень фінансової культури населення, Україна може стати фінансовим центром Східної Європи та замкнути на собі значні фінансові потоки. Інтелектуальний потенціал наших людей колосальний, і все, що нам потрібно, — це просто направити його в правильне русло.

Ми будемо дуже раді, якщо до нас приєднаються провідні українські та міжнародні фінансисти, економісти та фахівці у сфері IT-технологій для розвитку цієї програми та рівня IT-технологій і фінансової грамотності в Україні в цілому.

Завдання програми

– Популяризація професій, пов’язаних з IT-технологіями, як перспективного напрямку для розвитку особистості;

– Популяризація розвитку IT-технологій в Україні;

– Розвиток IT-галузі та пропаганда виведення на IPO якомога більшої кількості українських IT-компаній;

– Створення сприятливого інформаційного клімату для залучення в Україну іноземних інвестицій.

Ми впевнені, що за IT-технологіями  майбутнє, і ми віримо, що цей сектор економіки зробить Україну процвітаючою та багатою країною. Ми впевнені, що незабаром до ініціатив в рамках даної програми підключиться дуже багато людей, яким не байдуже майбутнє нашої країни.

Якщо Ви хочете разом з нами розвивати IT-технології в Україні — можете приєднатися до нас в якості волонтера або партнера.

Пишіть нам на info@good-deeds.ua

Для тих, хто бажає інвестувати в розвиток програми та організацію соціально навчальних процесів- надаємо реквізити для благодійних пожертв.

Код ЄДРПОУ 33853059

Р / р 26009448519 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

МФО 380805