З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

“Здоров’я” в молодіжному клубі

13.03.2017

7 березня, напередодні дня тюльпанів та Міжнародного дня жінок ми провели 5 зустріч МК Флеш та Кум .
На занятті ми розглядали тему “Здоров’я”. Не буде секретом, що ця тема важлива для людей будь-якого віку, але найважливішою вона є для підлітків, адже саме в цьому віці вони наважуються на експерименти з ним.
Учасники повторили та закріпили визначення терміну, розібралися з яких сфер воно складається, що потрібно і водночас непотрібно робити для того, щоб бути здоровим. За допомогою вправи “Колесо” кожен з підлітків проаналізував ступінь задоволення своїм здоровям та визначив, що саме необхідно робити для того, щоб гармонічно жити та розвиватися.
На цій зустрічі з допомогою опитувальника Айзенка ми визначали кого серед нас більше – екстравертів чи інтровертів та перевіряли рівень емоційної стійкості. І цього разу пограли в гру “Герой мультфільму”, в якій за допомогою запитань з варіантами відповідей “Так” або “Ні”, відгадуючий мав розгадати, якого ж героя йому підготувала група.
Наступного разу наша зустріч буде 14 березня, але не за звичайною адресою, а на Закревського 22, де знаходиться кіностудія “Фільм.юа” FILM_UA_Backstage
Ми завжди раді новим учасникам!
Реєстрація за посиланням http://bit.ly/1N8xwMM безкоштовна.
Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та в рамках проекту: «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області», що виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.