З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Present Challenge 2020

06.11.2019

Проект Present Challenge присвячений збору подарунків для дітей соціально-вразливих категорій населення, таких як ВПО, СЖО, діти з інвалідністю, організований вже 5-тий рік поспіль!
Наша мета в рамках цього проекту залучити якнайбільше людей, фірм, наших парнерів до збору подарунків в честь новорічних свят для діток, які цього потребують.
В чому суть: ми пропонуємо всім бажаючим стати “ельфом добра” та зробити свій внесок у найочікуваніше свято року саме для наших малюків.

  Взяти участь в акції дуже просто:

– Підключити колег та співробітників компанії до збору речей;

– Передати у рамках акції подарунки;

Ви можете допомогти особисто і принести до наших пунктів прийому:

-підгузки (різного розміру);

-дитяче харчування;
-набори для творчості;
-захоплюючі книжки;
-розвиваючі іграшки;
-спортивне спорядження та інвентар;
-канцелярські предмети;
-солодощі.

Ви можете долучитися до акції своєю організацією/фірмою/компанією і перерахувати кошти на закупку подарунків, або закупити та переслати нам.

Збір триває до 25 грудня включно, 30 – ми вручаємо, або відправляємо подарунки.

Пакунки формуються згідно адресних заявок, які надходять до нашого фонду. З кожним днем кількість заявок значно збільшується.

Зі свого боку ми обіцяємо висвітлити всі етапи підготовки та проведення акції в соціальних мережах та на сайті, в тому числі вказати Вашу компанію як партнера та розмістити допис та активне посилання на своїх медіа- ресурсах, поліграфічній продукції та інших засобах масової інформації.