З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Почуття та эмоції в МК

03.03.2017

28 лютого, в останній день зими, було проведено вже 4 зустріч МК Флеш
На занятті ми розглянули другу частину теми “Почуття та емоції”. Тема залишилася актуальною, тому що участники МК КУМ приєдналися до нашого МК Флеш і ми провели спільне заняття.

Учасники описували свій емоційний стан, щоб навчитися визначати які саме емоції вони переживають та аналізували чому саме так себе почувають. Також у груповій роботі вони визначили позитивні та негативні риси страху, гніву, суму та тривоги.
Не залишилася група і без гри – цього разу це був Крокодил. Гра допомогла участникам показати емоцію або почуття, обране випадково. І на завершення, ми рахували скільки серед нас сов, лисиць, акул, плюшевих ведмедиків та черепах – так згідно діагностики стратегій розв’язання конфліктних ситуацій Д.Джонсона і Ф. Джонсона називабться моделі поведінки при вирішенні конфліктних ситуацій

Наступне заняття відбудеться 07.03 о 17.00 в районі ст. м. Харківська в ТЦ «Нью Вей», у вільному просторі Hub4you (2 поверх, на території «Дитячої планети»).
Ми завжди раді новим учасникам!
Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/5E86P3o1v0izn0KP… безкоштовна.
Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та в рамках проекту: «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області», що виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
#молодіжнийклуб #МК_Flash #МБФ_Гарних_справ