З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Відкриття молодіжного клубу “ФЛЕШ”

10.02.2017

7 лютого 2017 року в ТЦ «Нью Вей» в районі станції метро Харківська , вул. А.Вербицького 1 відбулося відкриття молодіжного клубу для дітей від 12 до 16 років.  Піділітки самі придумали назву «Флеш» та придумали логотип, познайомилися та пограли  в цікаві ігри. Попереду на учасників чекає насичена програма тренінгів та цікаве дозвілля.
Що таке молодіжний клуб?
Це клуб інтересів активних молодих людей, охочих з користю проводити вільний час та стати успішними.
В клубі  щовівторка проходять тренінги за програмою, затвердженою Міністерством молоді та спорту «Як стати успішним», яка включає в себе наступні 6 модулів:
1: «Я – індивідуальність»
2: «Я, ми, вони»
3: «Я і кохана людина»
4: «Я і професія»
5: «Я – господар свого життя»
6: «Я і соціальні права»
Взяти участь в клубі можуть підлітки у віці від 12 до 16 років, перевага надається внутрішньо переміщеним  особам;Ми завжди раді новим учасникам! Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/5E86P3o1v0izn0KP2

Участь безкоштовна. Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та за підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках проекту «Нова оселя» при підтримці Європейського союзу.

Зустрічі проходять щовівторка о 17.00 в районі ст. м. Харківська в ТЦ «Нью Вей», у вільному просторі Hub4you (2 поверх, на території «Дитячої планети»).
МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації вільного простору Hub4you та парку розваг Дитяча планета.