З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Звіт за 2016 рік

30.12.2016
Галерея

Вже незабаром куранти проб’ють північ, тож хотілося б підвести підсумки 2016 року та поділитися ними з вами.

За 365 днів ми створили та втілили багато проектів, в яких взяли участь сотні людей, 50 волонтерів з різних регіонів України та десятки партнерів.

Ми успішно реалізували соціальний проект “РаДіти життю” і здійснили мрії 14 чудових особливих дітей.

В рамках проекту “Present Chalenge” влаштували свято для 100 діток з інвалідністю та залучили десятки партнерів до співпраці.

В рамках “Центру соціальних ініціатив” навчили людей створювати соціальні ініціативи, вже 5 з яких вони успішно втілили в життя.

Був вдало завершений грандіозний проект “Сharity Chalenge” і 180 сімей з усієї України отримали адресну допомогу. В рамках цього ж таки проекту була проведена акція “До навчання готовий”, де 100 дітей було зібрано до школи та забезпечено канцелярією та одягом.

Ми почали та будемо продовжувати реалізовувати проект “Центр медіа ініціатив”, де провідні журналісти України навчають молодь цьому ремеслу.

Окрім того, вже більше року МБФ Гарних справ веде молодіжний клуб “Клуб Успішної Молоді(КУМ)” і ми не збираємось припиняти працювати з молоддю.

Наш фонд брав участь у фестивалях та партнерських заходах.

Ми вже запланували нові проекти на наступний рік, тож слідкуйте за нашими новинами та беріть активну участь у соціальній діяльності.

Дякуємо всім партнерам та волонтерам, які підтримували нас і були з нами цілий рік.

Успіхів вам у Новому 2017 році!