З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Музей новин

24.03.2017

Журналіст, журналістика, репортаж, зйомки… Що стоїть за цими словами? Популярність? Насправді це дуже важка та кропітка праця, і щоб досягти в ній успіхів, це потрібно любити. До нас в центр медіа ініціатив потрапляють ті люди, які дійсно віддані цій справі. Дехто з них пішов навчатися не на журналіста. Але після того як помітили , що замість розмови з друзями починають їх інтерв’ювати, похід в супермаркет закінчується журналістським розслідуванням, а ні одна новина в місті не обходить їх стороною – зрозуміли що журналістика це їх покликання.

Хоч офіційно тренінги в Центрі медіа ініціатив закінчились, але ми все рівно підтримуємо бажання молоді розвиватися в цьому напрямку. Тому зібравшись традиційно в четвер вирушили навиставку «Музей новин», що проходить зараз в Мистецькому арсеналі.

Музей новин ― це 3400 квадратних метрів історії, понад 100 артефактів сучасної України, таємниці найвідоміших журналістів, 100 головних новин України, інтерактивна студія, надзвичайні історії звичайних людей. Переможна статуетка Джамали та Руслани з «Євробачення», чемпіонський пояс Віталія Кличка, «Кобзар», що літав у космос із Леонідом Каденюком, легендарний прапор Чорновола, турбіна найбільшого у світі літака «Мрія». Для нас це був унікальний шанс побачити усі ці експонати в одному місці. Музей новин – це не лише розважальний, а й освітній проект. На інтерактивних інсталяціях представлено дуже багато фактів з історії, схематично показана послідовність створення новин, а також дуже детально описано як відрізнити фейк від правди.

Студенти ЦМІ закріпили та систематизували набуті знання, спробували себе у ролі телеведучого, поспілкувалися з голографічною Аллою Мазур, а також дізналися багато цікавих деталей в журналістиці, які обов’язково стануть у пригоді у майбутньому

МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації  національного культурно-мистецького та музейного комплексу « Мистецький арсенал» та команді Благодійного фонду «Мистецький арсенал», за організацію незабутньої екскурсії.