З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Новини Фонду
назад

Це Ви «замовили» Антона Геращенко?

25.01.2017

– Здрастуйте, а у вас є постраждалі від поліцейського свавілля? – Це не найвдаліше питання, якщо Ви хочете з’ясувати у керівництва поліції про застосування тортур до затриманих, – почала своє чергове заняття в Центрі Медіа Ініціатив викладач журналістики Наталія Кружилина.

Ми всі задумалися – адже було сказано, що героїв треба шукати в поліції, прокуратурі, судах і громадських організаціях. Але як їх шукати? Дійсно, не питати ж прямо в лоб … Ми дізналися чимало нового про методи і таємних прийомів спілкування дослідної журналістки з героями. Наприклад, щоб умовити людину розповісти свою історію, треба всього лише зрозуміти – де у нього «кнопка» – що йому треба. Натиснувши на неї, журналіст може вести з героєм розмову на будь-яку цікаву для нього тему. А щоб знайти потрібного героя, треба використовувати всі методи: від спілкування на форумах, до громадських організацій, поліцейських і прокурорів …. Дві години захоплюючої лекції та практичних занять про героїв і «місцях їх проживання» пролетіли непомітно.

Головне, що учасники ЦМІ зрозуміли – треба не боятися ставити цікаві питання і бути трохи ще й психологами. Адже робота журналіста на кшталт слідчої – треба ретельно вивчити матеріали справи, і тільки потім робити висновки, ось хоча б як з останнім розкриттям «замовного вбивства» Геращенко …

Заняття проходять щочетверга з 17.00 до 19.00 за адресою: вул. Голосіївська 17, БЦ «КЮЗ». МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації BrainHUB за надання комфортного приміщення для проведення занять.