Found News
back

(UA) “Здоров’я” в молодіжному клубі

13.03.2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

7 березня, напередодні дня тюльпанів та Міжнародного дня жінок ми провели 5 зустріч МК Флеш та Кум .
На занятті ми розглядали тему “Здоров’я”. Не буде секретом, що ця тема важлива для людей будь-якого віку, але найважливішою вона є для підлітків, адже саме в цьому віці вони наважуються на експерименти з ним.
Учасники повторили та закріпили визначення терміну, розібралися з яких сфер воно складається, що потрібно і водночас непотрібно робити для того, щоб бути здоровим. За допомогою вправи “Колесо” кожен з підлітків проаналізував ступінь задоволення своїм здоровям та визначив, що саме необхідно робити для того, щоб гармонічно жити та розвиватися.
На цій зустрічі з допомогою опитувальника Айзенка ми визначали кого серед нас більше – екстравертів чи інтровертів та перевіряли рівень емоційної стійкості. І цього разу пограли в гру “Герой мультфільму”, в якій за допомогою запитань з варіантами відповідей “Так” або “Ні”, відгадуючий мав розгадати, якого ж героя йому підготувала група.
Наступного разу наша зустріч буде 14 березня, але не за звичайною адресою, а на Закревського 22, де знаходиться кіностудія “Фільм.юа” FILM_UA_Backstage
Ми завжди раді новим учасникам!
Реєстрація за посиланням http://bit.ly/1N8xwMM безкоштовна.
Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та в рамках проекту: «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області», що виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.