Found News
back

(UA) PRESENT CHALLENGE 🎁

20.01.2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

PRESENT CHALLENGE 🎁

18 січня в ТРЦ Аладін, Міжнародний благодійний фонд Гарних справ мав за честь провести останні святкові дні та урочисто вручити подаруночки зібрані під час благодійної акції Present Challenge в рамках програми фонду «Дорога в життя для кожної дитини»

Вже не перший рік акція по збору подарунків Present Challenge збирає навколо себе неймовірну кількість людей. По висновкам цьогорічної акції до збору подарунків долучилось понад 200 людей з різних куточків країни! Серед них також компанії та працівники компаній, таких як Whirlpool Corporation, Ambien Acoustics, Бітрікс 24, кондитерська фабрика Turron, національна служба доставки Інтайм та інші.

63 дитини категорій СЖО, ВПО та дітей з інвалідністю отримали свої подаруночки в місті Київ в теплій гостинній атмосфері Торгово- розважального центру Аладін.
Справжньою родзинкою нашого святкового вручення подарунків стали «особливі» щедрувальники, підопічні соціального проекту «Особливі», які не тільки виконали традиційні щедрівки, а й закликали всіх глядачів долучитися до них, розіграли невеличку сценку та як годиться отримали до свого «мішечку добра» багато- багато солодощів!

Впродовж заходу у всіх запрошених гостей та гостей торгового центру була можливість заповнити анкету на отримання гуманітарної допомоги та участь в інших акціях Міжнародного благодійного фонду Гарних справ.

Нагадуємо, що напередодні 18 січня ми вже відправили поштою подарунки для 36 сімей на Схід України. Даруємо свою любов і турботу в будь- якому куточку країни і з любов‘ю в серці будуємо новий світ!