Found News
back

(UA) Почуття та эмоції в МК

03.03.2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

28 лютого, в останній день зими, було проведено вже 4 зустріч МК Флеш
На занятті ми розглянули другу частину теми “Почуття та емоції”. Тема залишилася актуальною, тому що участники МК КУМ приєдналися до нашого МК Флеш і ми провели спільне заняття.

Учасники описували свій емоційний стан, щоб навчитися визначати які саме емоції вони переживають та аналізували чому саме так себе почувають. Також у груповій роботі вони визначили позитивні та негативні риси страху, гніву, суму та тривоги.
Не залишилася група і без гри – цього разу це був Крокодил. Гра допомогла участникам показати емоцію або почуття, обране випадково. І на завершення, ми рахували скільки серед нас сов, лисиць, акул, плюшевих ведмедиків та черепах – так згідно діагностики стратегій розв’язання конфліктних ситуацій Д.Джонсона і Ф. Джонсона називабться моделі поведінки при вирішенні конфліктних ситуацій

Наступне заняття відбудеться 07.03 о 17.00 в районі ст. м. Харківська в ТЦ «Нью Вей», у вільному просторі Hub4you (2 поверх, на території «Дитячої планети»).
Ми завжди раді новим учасникам!
Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/5E86P3o1v0izn0KP… безкоштовна.
Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та в рамках проекту: «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у м. Києві та Одеській області», що виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
#молодіжнийклуб #МК_Flash #МБФ_Гарних_справ