Found News
back

(UA) Відкриття молодіжного клубу “ФЛЕШ”

10.02.2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

7 лютого 2017 року в ТЦ «Нью Вей» в районі станції метро Харківська , вул. А.Вербицького 1 відбулося відкриття молодіжного клубу для дітей від 12 до 16 років.  Піділітки самі придумали назву «Флеш» та придумали логотип, познайомилися та пограли  в цікаві ігри. Попереду на учасників чекає насичена програма тренінгів та цікаве дозвілля.
Що таке молодіжний клуб?
Це клуб інтересів активних молодих людей, охочих з користю проводити вільний час та стати успішними.
В клубі  щовівторка проходять тренінги за програмою, затвердженою Міністерством молоді та спорту «Як стати успішним», яка включає в себе наступні 6 модулів:
1: «Я – індивідуальність»
2: «Я, ми, вони»
3: «Я і кохана людина»
4: «Я і професія»
5: «Я – господар свого життя»
6: «Я і соціальні права»
Взяти участь в клубі можуть підлітки у віці від 12 до 16 років, перевага надається внутрішньо переміщеним  особам;Ми завжди раді новим учасникам! Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/5E86P3o1v0izn0KP2

Участь безкоштовна. Тренінги проходять за програмою МБО «Партнерство «Кожній дитині» у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» та за підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках проекту «Нова оселя» при підтримці Європейського союзу.

Зустрічі проходять щовівторка о 17.00 в районі ст. м. Харківська в ТЦ «Нью Вей», у вільному просторі Hub4you (2 поверх, на території «Дитячої планети»).
МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації вільного простору Hub4you та парку розваг Дитяча планета.