Found News
back

(UA) Музей новин

24.03.2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Журналіст, журналістика, репортаж, зйомки… Що стоїть за цими словами? Популярність? Насправді це дуже важка та кропітка праця, і щоб досягти в ній успіхів, це потрібно любити. До нас в центр медіа ініціатив потрапляють ті люди, які дійсно віддані цій справі. Дехто з них пішов навчатися не на журналіста. Але після того як помітили , що замість розмови з друзями починають їх інтерв’ювати, похід в супермаркет закінчується журналістським розслідуванням, а ні одна новина в місті не обходить їх стороною – зрозуміли що журналістика це їх покликання.

Хоч офіційно тренінги в Центрі медіа ініціатив закінчились, але ми все рівно підтримуємо бажання молоді розвиватися в цьому напрямку. Тому зібравшись традиційно в четвер вирушили навиставку «Музей новин», що проходить зараз в Мистецькому арсеналі.

Музей новин ― це 3400 квадратних метрів історії, понад 100 артефактів сучасної України, таємниці найвідоміших журналістів, 100 головних новин України, інтерактивна студія, надзвичайні історії звичайних людей. Переможна статуетка Джамали та Руслани з «Євробачення», чемпіонський пояс Віталія Кличка, «Кобзар», що літав у космос із Леонідом Каденюком, легендарний прапор Чорновола, турбіна найбільшого у світі літака «Мрія». Для нас це був унікальний шанс побачити усі ці експонати в одному місці. Музей новин – це не лише розважальний, а й освітній проект. На інтерактивних інсталяціях представлено дуже багато фактів з історії, схематично показана послідовність створення новин, а також дуже детально описано як відрізнити фейк від правди.

Студенти ЦМІ закріпили та систематизували набуті знання, спробували себе у ролі телеведучого, поспілкувалися з голографічною Аллою Мазур, а також дізналися багато цікавих деталей в журналістиці, які обов’язково стануть у пригоді у майбутньому

МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації  національного культурно-мистецького та музейного комплексу « Мистецький арсенал» та команді Благодійного фонду «Мистецький арсенал», за організацію незабутньої екскурсії.