Found News
back

(UA) Це Ви «замовили» Антона Геращенко?

25.01.2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

– Здрастуйте, а у вас є постраждалі від поліцейського свавілля? – Це не найвдаліше питання, якщо Ви хочете з’ясувати у керівництва поліції про застосування тортур до затриманих, – почала своє чергове заняття в Центрі Медіа Ініціатив викладач журналістики Наталія Кружилина.

Ми всі задумалися – адже було сказано, що героїв треба шукати в поліції, прокуратурі, судах і громадських організаціях. Але як їх шукати? Дійсно, не питати ж прямо в лоб … Ми дізналися чимало нового про методи і таємних прийомів спілкування дослідної журналістки з героями. Наприклад, щоб умовити людину розповісти свою історію, треба всього лише зрозуміти – де у нього «кнопка» – що йому треба. Натиснувши на неї, журналіст може вести з героєм розмову на будь-яку цікаву для нього тему. А щоб знайти потрібного героя, треба використовувати всі методи: від спілкування на форумах, до громадських організацій, поліцейських і прокурорів …. Дві години захоплюючої лекції та практичних занять про героїв і «місцях їх проживання» пролетіли непомітно.

Головне, що учасники ЦМІ зрозуміли – треба не боятися ставити цікаві питання і бути трохи ще й психологами. Адже робота журналіста на кшталт слідчої – треба ретельно вивчити матеріали справи, і тільки потім робити висновки, ось хоча б як з останнім розкриттям «замовного вбивства» Геращенко …

Заняття проходять щочетверга з 17.00 до 19.00 за адресою: вул. Голосіївська 17, БЦ «КЮЗ». МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації BrainHUB за надання комфортного приміщення для проведення занять.